Drie kittens van Mirai

Mirai’s kittens zijn op 4 augustus geboren, Twee katertjes en een poesje, alle drie sneeuwbengaaltjes. twee kittens zijn Seal lynx bengaaltjes en houden hun prachtige hemelsblauwe ogen. Een katertje is een Seal mink bengaaltje en hij krijgt aqamarijne  ogen.

Mirai is een liefdevolle en geduldige moeder en de kittens groeien goed. Aanvankelijk verblijft het gezinnetje in hun eigen nest, een grote sturdy, die in een  kennel is geplaatst. Zo kan ik de familie goed in de gaten houden. De kittens van Mirai zijn ondernemend en ze zien de andere katten door het glas van de ren lopen en spelen. De andere katten komen ook bij ze in de ren vaak om de kitten te wassen of te knuffelen. Ze komen niets te kort.

Het eerste speelgoed van de kittens trekt ook de aandacht van de andere katten, het is wat vreemd om een grote volwassen bengaal met een kittenspeeltje te zen rondlopen.

De kittens beginnen nu te zoeken naar een uitgang en ze laten luidruchtig horen dat ze eruit willen. Na een weekje lukt het ze  en dan moeten wij opletten. Overal speelgoed en rondrennende kittens. Ze zijn watervlug en het is echt uitkijken .

De kittens zijn supersociaal en ze zoeken vaak contact met ons, om te knuffelen of samen te spelen. Wanneer ze hulp nodig hebben worden wij heel vaak geroepen, want wij reageren nu eenmaal altijd en snel. Ze klimmen graag en de grote klimpalen zijn in trek, omhoog klimmen gaat goed, maar beneden komen is vaak moeilijk. Geen probleem want dan roep je om hulp en komen wij aangerend.